Pneuservis Praha Pneuservis Praha Pneuservis Praha Pneuservis Praha Pneuservis Praha
MENU

Pneuservis Praha

Nabízíme kompletní služby pneuservisu v Praze pro všechny značky vozidel. Protože používáme nové kvalitní stroje německé výroby TWIM BUSCH, dokážeme si poradit s každým rozměrem a typem pneumatiky a to i s nízkoprofilovými pneumatikami a RUN FLAT pneu. Už se nemusíte bát o kola svého miláčka!

img

Zaměstnanci našeho pneuservisu jsou speciálně proškoleni s dlouholetou praxí. Rádi vám se vším poradí a pomohou při výběru vhodného rozměru a typu pneumatik, ALU či ocelových disků, které si u nás můžete za výhodné ceny zakoupit. Nejběžnější rozměry pneumatik držíme v našem pneuservisu Praha skladem.

Pro udržení životnosti Vašich pneumatik je velice důležité je uchovávat na tmavém a suchém místě. Pokud takové prostory nemáte k dispozici, můžete si nepotřebné pneumatiky uskladnit u nás.

Víme, jak je váš čas vzácný, proto se snažíme naši práci odvádět kvalitně a v co nejkratším možném termínu. Využít můžete i náš pick up pneuservis či N NON-STOP pneuservis Praha v případě nenadálého defektu na pneumatice.